O firmie

Actionmed jest spółką działającą w ramach Grupy Kapitałowej Action S.A., oferującą najnowocześniejsze rozwiązania, technologie i usługi w obszarze ochrony zdrowia.

Jesteśmy partnerem i dystrybutorem największych światowych producentów rozwiązań dla medycyny, takich jak: Siemens, Carefusion, Farmadosis, Sony i wielu innych.

Nasza oferta, systematycznie rozszerzana o innowacyjne rozwiązania, zbudowana jest wokół dwóch głównych obszarów:

Diagnostyka Obrazowa

Aparaty ultrasonograficzne oraz systemy radiografii cyfrowej DR, mobilne skanery TK, drukarki medyczne Sony, systemy informatyczne do zarządzania obrazami i danymi pacjentów lokalnie lub w chmurze; medyczne systemy przechwytywania i zarządzania obrazem video.

 

Systemy Automatycznej Dystrybucji Leków

Dla szpitali: zintegrowane, modułowe i w pełni skalowalne systemy „Unit Dose” pozwalające na przygotowywanie dawek dziennych w aptece szpitalnej oraz dobową dystrybucje na oddziały; automatyczne magazyny apteki centralnej; automatyczne apteczki oddziałowe; audyty gospodarki lekowej.

Dla aptek ogólnodostępnych: Automatyczne systemy magazynowania i wydawania leków wraz z systemami zarządzania wirtualnymi półkami dla leków OTC.

Dla hurtowni farmaceutycznych: Urządzenia uzupełniające wydawanie i przyjmowanie opakowań, pryzgotowane do integracji z pełnymi liniami automatycznymi.

Odpowiadamy nie tylko za dostarczenie innowacyjnych rozwiązań, ale również za ich profesjonalną instalację i autoryzowany serwis. Posiadamy zespół najwyżej klasy inżynierów, którzy dbają o niezawodne działanie oferowanych przez nas urządzeń.

Naszych klientów wspieramy także poprzez ofertę elastycznych form finansowania.