O firmie

Actionmed był spółką działającą w ramach Grupy Kapitałowej Action S.A.

1 pazdziernika 2019 został połączony ze spółką matką – Action S.A. i jako nowo powstały dział spółki zajmuje się rozwiązaniami w zakresie usług i technologii w obszarze ochrony zdrowia.

Jesteśmy partnerem i dystrybutorem wiodących światowych producentów rozwiązań dla medycyny, w tym: Siemens, DMS, Apelem, Stratos, WDM, Apostore i wielu innych.

Nasza oferta, systematycznie rozszerzana o innowacyjne rozwiązania, zbudowana jest wokół kilku głównych obszarów:

Diagnostyka Obrazowa

Aparaty ultrasonograficzne oraz systemy radiografii cyfrowej DR, mobilne skanery TK, drukarki medyczne Sony, systemy informatyczne do zarządzania obrazami i danymi pacjentów lokalnie lub w chmurze; medyczne systemy przechwytywania i zarządzania obrazem video.

Farmacja Szpitalna

Zintegrowane, modułowe i w pełni skalowalne systemy „Unit Dose” pozwalające na przygotowywanie dawek dziennych w aptece szpitalnej oraz dobową dystrybucje na oddziały; automatyczne magazyny apteki centralnej; automatyczne apteczki oddziałowe; audyty gospodarki lekowej.

Systemy zarządzania wyrobami medycznymi w technologii RFID.

Cytoroboty, urządzenia do automatycznego przygotowywania leków cytostatycznych.

Apteki Ogólnodostępne, Hurtownie.

Automatyczne systemy przyjmowania, magazynowania i wydawania leków wraz z systemami wirtualnych półek.

Logistyka magazynowa

Projekty automatyzacji archiwum papierowej dokumentacji medycznej oraz projekty indywidualne uszyte precyzyjnie na miarę potrzeb naszych klientów.

 

Odpowiadamy nie tylko za dostarczenie innowacyjnych rozwiązań, ale również za ich profesjonalną instalację i autoryzowany serwis. Posiadamy zespół najwyżej klasy inżynierów, którzy dbają o niezawodne działanie oferowanych przez nas urządzeń.

 

Naszych klientów wspieramy także poprzez ofertę elastycznych form finansowania oraz skuteczną pomoc w pozyskaniu funduszy na inwestycję.